Minareliçavuş mh. Gri Cad.
No:2/1 Nilüfer

+90 224 666 0 222 - 0224-243 68 68
info@uzmanvinc.com

Pzrts - Cuma 9.00 - 19.00
Cmrts-Pzr Kapalı

Hizmetlerimiz

VİNÇ KİRALAMA
İster inşaat sektöründe ister nakliye sektöründe veya diğer kullanım alanlarında olsun iş makineleri içinde taşıma, kaldırma alanında vazgeçilmez bir iş makinesi olan vinç sistemleri alt ve üst yapısı sürekli değişim içinde olan ülkemizde de yapılacak işe sağladığı zaman ve emek avantajlarıyla yoğun olarak kullanılmaktadır. Bünyemizde bulunan vinçlerle iş planınızı aksatmadan hedefinize doğru ilerlemenizi garantiliyoruz.

VİNÇLERLE NELER YAPABİLİRİM?
-İnsanın tek başına kaldıramadığı her yükü ve eşyayı kaldırabilir, taşıyabilir, nakledebilirsiniz.


FORKLİFT KİRALAMA

Bünyemizde bulunan 1,5-5 Ton kapasiteli forkliftlerimizle firmalara ihtiyaç duydukları ek gücü verebiliyoruz. Tecrubeli ve eğitimli personelimiz her zaman ve her konumda hazır bekletilmektedir. Bu sayede ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda ve eksiksiz yerine getirebiliyoruz.

FORKLİFTLE NELER YAPABİLİRİM?

Paletli malzeme yükleme ve indirme, kısa mesafede, müsait tonajda ve biçimde makina veya eşya nakli, platform kullanımı.


ENDÜSTRİYEL MAKİNE TAŞINMASI

Deneyimli kadromuz ve taşıma ekipmanlarımızla tesis içersindeki her çeşit ve tonajda makinelerin fabrika içerisinde yerlerinin değiştirilmesi talep doğrultusunda şehirler arası tesisin komple taşıma hizmeti


MAKASLI PLATFORM KİRALAMA
Makaslı llatformlar fazla yükseklik gerekmeyen, fakat daha fazla çalışma alanı ve daha ağır kaldırma kapasitesi gereken işlerde kullanılır. Bunlar daha büyük iş platformu ve personel yükselticilerden daha ağır yükler kaldıracak şekilde tasarlanmışlardır.

MAKASLI PLATFORMLA NELER YAPABİLİRİM?
İnşaat, bakım-onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için uygundur. Depolama ve dağıtım merkezleri, oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun olarak kullanılır.


ÇELİK KONSTRÜKSİYON MONTAJ-DEMONTAJ
Çelik konstrüksiyon yapılarında eskiye dayanan tecrübemizle size hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Siz projenize odaklanın gerisini Uzman Vinç tamamlar.

Hiyap Kamyon üstü Vinçlerin teleskopik vinçlerden farkı yatay olarak çalışmasıdır,bunun sonucunda kapalı alanlarda makine indirilip,yüklenmesi hiyap ve montajını daha rahat hale getirir.Kamyonda öne montajlı vinçlerin yükü üzerine alıp götürme özelliği mevcuttur.Arkaya montajlı (ağır tonajlı)vinçlerin aynı zamanda tambur sistemi takılarak teleskop vinçin görevini görmektedir.

Ağır tonajlı makinaların ve eşyaların Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir noktaya taşıyabiliriz. Taşıma işleminin her aşamasında deneyimli personel ve amaca uygun ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.